Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička bez registra

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky bez registrov

Pôžičky bez registrov v súčasnej dobe už neexistujú, pretože povinnosť nahliadať do bankového registra majú banky aj nebankové subjekty.

Bankový register

Predstavuje databázu s informáciou o každom klientovi, ktorý kedy splácal úver nejakej slovenskej banke. Je veľmi efektívnym nástrojom, napovedajúcim o solventnosti potencionálneho klienta. Problém nastáva, ak ste sa v splátke svojho úveru niekedy oneskorili. Zápis v bankovom registri Vás bude prenasledovať po dobu minimálne desiatich rokov. Údaje v registri sú smerodajné a slúžia ako rozhodujúci faktor prijatia alebo zamietnutia žiadosti o úver.

 

Pôžičková inzercia na tému Pôžička bez registra. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička bez registra sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X