Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu

Pôžičky bez nahliadnutia do registra a dokladovania príjmu umožňujú klientovi získať potrebné finančné prostriedky i bez predloženia dokladu o pravidelnom mesačnom príjme. Klient navyše nepotrebuje predkladať výpis z bankového registra a teda ani záznam v registri mu nemusí znemožňovať získanie peňazí.

Na pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sa orientujú najmä nebankové spoločnosti. Tak isto možno získať potrebné prostriedky (napríklad na zmenku)  i od súkromného subjektu. Tu si však treba dávať pozor na nesolídnych poskytovateľov pôžičiek.

Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sú atraktívne pre takzvanú rizikovú skupinu ľudí, ako sú študenti, nezamestnaní ľudia, matky na materskej dovolenke alebo dôchodcovia na penzií. Na Slovensku funguje hneď niekoľko firiem s dlhodobou tradíciou, ktoré sú Vám ochotné požičať hotovosť rýchlo a bez zbytočných naťahovačiek. Ak sa rozhodnete vziať si pôžičky bez registra a dokladovania príjmu, preštudujte si ponuku spoločností Home Credit, Provident Financial, Cofidis, Cetelem a pod.

Výška úveru je logicky limitovaná a pri vyššej sume je potrebné ručiť nehnuteľnosťou alebo hnuteľným majetkom. Pôžička je bezúčelová (spoločnosť sa nezaujíma o to, ako peniaze použijete) a jej splatnosť je 36 až 60 mesiacov.

Riziko, ktoré na seba nebanková spoločnosť preberá, a expresná rýchlosť vybavenia žiadosti (peniaze k dispozícií do 24 hodín)  sa odráža v konečnej sume, ktorú za pôžičku zaplatíte. Úroková sadzba je pomerne vyššia v porovnaní s úverom v banke, tak isto sa treba informovať o výške RPMN (Ročná percentuálna miera nákladov – číslo v %, ktoré vypovedá o pôžičke v podstate najviac. Čím je jeho hodnota nižšia, tým je pre klienta pôžička výhodnejšia). Nebankové spoločnosti si často účtujú i dodatočné poplatky, o ktorých je potrebné dopredu sa informovať.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky bez registra a dokladovania príjmu sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.