Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke (md)

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky na materskej

Pôžička na materskej dovolenke môže byť jednou z možností riešenia finančných nárokov, spojených s narodením dieťaťa. Príjem matky na materskej dovolenke je značne obmedzený, pričom možnosti privyrobenia sú veľmi obmedzené.

Pôžička na materskú dovolenku je poskytovaná bankovým i nebankovým sektorom. Banky však množstvo záujemkýň o úver odmietajú, dôvodom je nízky príjem a neschopnosť platiť splátky úveru načas. Matky, ktoré majú záznam v bankovom registri, nemajú možnosť získať úver vôbec. Ak rodina nemá možnosť požičať si od známych a rodiny, jedinou možnosťou ostávajú nebankové pôžičky, poskytované nebankovými spoločnosťami.

Pôžička na materskej dovolenke v nebankovom sektore

Pôžička na materskej dovolenke je bezúčelová, nevyžaduje teda zdokladovanie účelu a rodina ju môže využiť na čokoľvek. Nebankové spoločnosti pozorne zanalyzujú možnosti splácania matky na materskej dovolenke. Jednou z možností získania vyššieho obnosu peňazí je preukázanie príjmu partnera, prípadne ručenie príjmom inej osoby alebo preukázanie vedľajšieho príjmu matky. Nebankové spoločnosti zaujíma schopnosť splácať úver, schopnosť ručiť hnuteľným či nehnuteľným majetkom, zamestnanie klientky pred nástupom na materskú dovolenku a jej perspektíva na pracovnom trhu v budúcnosti.

Naša rada

Vo všeobecnosti platí, že pôžička na materskej dovolenke je spolu s pôžičkami pre dôchodcom najrizikovejším typom pôžičiek. Treba si preto dobre zvážiť výber nebankovej spoločnosti, porovnať si výšku úroku, RPMN a výšku poplatkov jednotlivých produktov. Pôžičky na materskej môžu byť vybavované i online, opäť však treba byť obozretným a predvídavým klientom.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke (md). V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke (md) sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžičky na materskej

  1. danka komentoval:

    prosim je to pravda ze aj zena na materskej si moze vybavit nejaky uver a kde na blizku ked som z kezmarku prosim ozvite sa.
    nie je to klamstvo

  2. anna komentoval:

    dobry den.chcela by som sa spitat ci nedate pozicku som na materskej dovolenke

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X