Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky na OP

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky na občiansky preukaz

Pôžičky na občiansky preukaz nespadajú do produktovej ponuky žiadnej bankovej či nebankovej spoločnosti. Na získanie pôžičky je často potrebné splniť viacero kritérií a teda samotné vlastnenie OP Vám nepomôže.

Občiansky preukaz je však neodmysliteľnou súčasťou vybavovania každej pôžičky. Slúži na identifikáciu klienta a bez jeho predloženia nie je poskytnutie pôžičky možné. Každá inštitúcia, či už bankového alebo nebankového sektora, od Vás bude žiadať predloženie tohto dokladu už pri prvom kontakte.

Pôžičky na OP s priloženým ďalším dokladom (pas, zbrojný pas a pod.) sa dajú v podstate získať v nebankových spoločnostiach. Tieto nesledujú dokonca ani bankový register, takže sú k dispozícií každému. Nevýhodou je však vysoký úrok a RPMN, spolu s poplatkami. Pozor si treba dať i na množstvo podvodných subjektov, ktorých existencia na trhu nie je dávno novinkou.

Pôžičky na občiansky preukaz sú jednou z mnohých variácií nebankových spoločností. Ako takmer všetci veľmi dobre vieme, pri nebankových spoločnostiach je potrebné si dávať veľký pozor. Tým nechceme povedať, že ich produkty nemôžu byť užitočné. Áno, môžu byť, ale iba v špecifických situáciách.

Nebankové spoločnosti sa od bánk odlišujú hlavne tým, že nie sú takmer vôbec pod drobnohľadom štátu. Každá banka je prísne kontrolovaná Národnou bankou Slovenska. Nebankové spoločnosti sú kontrolované iba svojimi majiteľmi a tí im velia zarábať. A to často aj nie veľmi etickými spôsobmi.

Občianske požičky či pozicky na obciansky preukaz sú jedným z mnohých marketingových trikov v repertoári nebankových spoločností. Žiadne pôžičky na občiansky preukaz neexistujú. Tento názov nedáva veľký zmysel. Pochopiteľne pri každej žiadosti o pôžičku je potrebné predložiť občiansky preukaz, keďže ide o identifikáciu osoby.

Nikto však nikomu nedá pôžičku iba na základe občianskeho preukazu. Nebankové spoločnosti sa stále snažia nalákať ľudí na ľahké peniaze, na peniaze,  ktoré je možné získať bez akejkoľvek namáhavej práce. Mnohí ľudia podľahnú a z nich majú nebankové spoločnosti najvyššie zisky.

Pôžičky od nebankových spoločností sa však vyznačujú príliš vysokými úvermi. Nebankové pôžičky sú výhodné iba v prípadoch, ktoré nedokážu riešiť klasické banky. Zoberme si ako dobrý príklad pôžičky cez internet. Banky zatiaľ žiadne pôžičky cez internet neposkytujú. Z domova si u banky teda nič nevybavíte. Nebankové spoločnosti vám však cez internet požičajú a to vcelku jednoducho. Stačí vyplniť jeden online formulár, odoslať ho a počkať nejakých 30 minút. Áno je to takéto jednoduché. Nemusíte nikam chodiť, nemusíte nikam cestovať.

Pôžičky na op online sú výhodné pri rýchlej potrebe peňazí. Pozicky na op cez internet sú výhodné napríklad pred výplatou.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky na OP. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky na OP sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

5 reakcií na tému Pôžičky na občiansky preukaz

 1. Anna Topolančinova komentoval:

  Potrebujem surne pozičku 400 eur na zaplatenie elektrini kontakt 0944237577 spozdravom topolančinová dufam ze mi pomozete .

 2. pavol komentoval:

  dobry den potrebujem mensiu pozicku 500eur kto mi pomoze surne do 12.8.2012

 3. Lenka komentoval:

  dobry den potrebovala by som požičku 3000 eur.hadam sa najde dobra duša čo mi pomože.vopred dakujem

 4. dotaz komentoval:

  potrebujem 400 e do 15.2.2013 kto mi poda pomocnu ruku?

 5. maria komentoval:

  potrebujem pozicat 5000e ale pracujem na dohodu moj mesacny plat je 600e

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.