Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžičky na zmenku bez poplatku

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky na zmenku bez poplatku

Pôžičky na zmenku bez poplatku sú určené pre klientov, ktorí potrebujú peniaze veľmi rýchlo a bez komplikácií.

Pri požičiavaní si peňazí touto cestou majte vždy na pamäti fakt, že za pôžičky na zmenku (obchodovateľný cenný papier, na základe ktorého veriteľ poskytne finančné prostriedky dlžníkovi) sa nikdy neplatia poplatky vopred.

Zisk veriteľa vo forme úroku bude vyplatený na základe náležitostí, ktoré sú uvedené na zmenke (dátum splatnosti, konečná suma, ktorú treba splatiť a pod.)

Ak od Vás požaduje nebanková spoločnosť alebo súkromný subjekt poplatky za pôžičky na zmenku vopred, je to neklamný znak nesolventnosti.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky na zmenku bez poplatku. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky na zmenku bez poplatku sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.