Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička na zmenku ponuka

O pôžičke - informácie

Všetko o: Ponuky

Pôžička na zmenku ponuka:

 • nebankový sektor
 • súkromné subjekty

Ak sa rozhodnete pre pôžičky na zmenku, vždy si starostlivo zvážte, ktorú spoločnosť alebo súkromný subjekt oslovíte. Vybrať si nebankovú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou je zárukou istoty spokojnosti.

Ak od Vás bude niektorá spoločnosť alebo súkromný subjekt požadovať poplatok vopred, radšej to neriskujte. Vedzte, že pri pôžičkách na zmenku sa žiadne poplatky vopred neplatia.

Na internete sa častejšie vyžadujú inzeráty, v ktorých ľudia žiadajú o pôžičku na zmenku. Ak natrafíte na inzerát, ktorý ponúka pôžičky na zmenku, preverte si solídnosť investora. Takáto pôžička môže pre Vás predstavovať možné riziko a veriteľ si môže za vypožičanú sumu požadovať veľmi vysoké úroky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na zmenku ponuka. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na zmenku ponuka sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

5 reakcií na tému Ponuky

 1. Erika komentoval:

  dobry den chcem sa spytat ci uz niekto dostal pozicku na zmenku,nakolko sa tu len podvodnici,prosim o vasu odpoved dakujem

 2. dadren komentoval:

  Prosim vas najde sa niekto,kto by mi požičal aspon 60 000eur na kupu rodinneho domu a na splatenie mojich uverov,na dobu 30 rokov,možem mesačne splacat 250 eur,velmi vas prosim pomožte mi niekto, uz sme sa vela oklamali poplatili sme poplatky do predu a nic sme nevybavili prosila by som bez poplatkou do predu zaplatim pri vybaveni uveru,mam 4 male deti,byvame v podnajmoch kde platime nehorazne peniaze a vašou pomocou by sme mohli spolu s detmi začat nový život konecne vo svojom

 3. pôžička komentoval:

  stretli ste sa už y menom Karol Šustek

  • pôžička komentoval:

   áááááááááááno je to podvodník,musite najprv poslať 200e,na účet,potom neuvidíte žiadne peniaze,oklame Vás a prídete o tých 200e za vybavenie žiadosti ,už nikdy viac ,ved raz sa mu to vypomstí,zarába na nešťasti iných

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.