Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky okamžite

O pôžičke - informácie

Pod výrazom pôžičky okamžite sa väčšinou rozumejú rýchle nebankové pôžičky. Získať ich možno v pobočkách konkrétnych spoločností, či prostredníctvom Internetu – online žiadostí.

Medzi ich výhody patrí:

  • bezúčelovosť úveru
  • expresnosť a jednoduchosť vybavenia
  • určené i rizikovej skupine klientov a klientom s bankovým záznamom
  • možnosť pripoistenia proti strate zamestnania, úrazu, smrti..

Medzi ich nevýhody patrí:

  • vysoký úrok a RPMN
  • potreba dokladovania príjmu a ručenia
  • poplatky, sankcie za omeškanie
  • relatívne nízke hodnoty úveru

Na trhu sa vyskytuje množstvo neserióznych poskytovateľov úverov. Vždy si vyberajte nepodozrivé subjekty, s dlhoročnou tradíciou. Môže Vás to ušetriť množstva nepríjemností.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky okamžite. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky okamžite sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X