Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky on line

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky online

Pôžičky online sú veľmi rýchlou možnosťou získania potrebných finančných prostriedkov. Dnes už mnoho nebankových spoločností ponúka možnosť online kalkulácie úveru (výška a počet mesačných splátok, celková výška úveru aj s úrokom) a online podania žiadosti.

Medzi slovenskými nebankovými spoločnosťami poskytujú možnosť pôžičky on line napríklad spoločnosti Home credit, Cetelem, Silverside, Profi credit.

Výhody a nevýhody pôžičky on line

Najväčšou výhodou pôžičky online je rýchlosť ich vybavenia. Po vyplnení a odoslaní online formuláru spravidla prichádza odpoveď spoločnosti do niekoľkých hodín. Pôžičky on line ako sú bezúčelové avšak nebankovky už  vyžadujú dokladovanie príjmu a taktiež si overujú bankový register.  Celý proces ich vybavovania je pomerne jednoduchý a jasný.

Nevýhodou pôžičiek z nebankového sektora a teda i pôžičky online je vyšší úrok a RPMN. Taktiež si treba dávať pozor na výber spoločnosti, nakoľko sa na trhu vyskytuje veľké množstvo podvodných subjektov, preto odporúčame oslovovať iba nebankové subjekty s licenciou.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky on line. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

 • Cetelem

  Nebanková spoločnosť Cetelem Slovensko a.s. patrí medzi tradičných poskytovateľov širokej palety produktov. Spoločnosť je členom medzinárodnej...

 • Online pôžičky do 24 hodín

  V súčasnej dobe rozmachu internetových služieb sa pokroku nevyhol ani finančný svet. Keďže ľudia si už zvykli zháňať a nakupovať produkty...

 • Pôžičky online pre nezamestnaných

  Pôžičky online pre nezamestnaných ako i pre študentov, dôchodcov alebo matky na materskej dovolenke, patria medzi služby, ktoré poskytuje výlučne...

 • Pôžičky online s dokladovaním príjmu

  Pôžičky online bez dokladovania príjmu už v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Kým kedysi platilo, že takúto možnosť ponúkali výlučne...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky on line sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X