Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky online - Cetelem

O pôžičke - informácie

Všetko o: Cetelem

Nebanková spoločnosť Cetelem Slovensko a.s. patrí medzi tradičných poskytovateľov širokej palety produktov. Spoločnosť je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, čo je dostatočnou zárukou spokojnosti klienta. Klient si môže vybrať presne to, čo potrebuje a požiadať o pôžičky online Cetelem, vydanie kreditnej karty alebo nakúpiť na splátky s úverom od Cetelem.

Pôžičky online Cetelem

Pôžičku možno získať veľmi jednoducho – vyplnením online žiadosti na webovej stránke spoločnosti. Vďaka online posúdeniu žiadosti sa klient predbežne dozvie, či mu bude žiadosť schválená alebo zamietnutá.

Varianty pôžičky online Cetelem

  • pôžička na auto
  • pôžička na čokoľvek
  • pôžička na rekonštrukciu a bývanie
  • pôžička na splatenie úverov

Informácie o konkrétnych variantoch možno získať tu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky online - Cetelem. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky online - Cetelem sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X