Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička pre dôchodcov

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky pre dôchodcov

Pôžičky pre dôchodcov sú špecifickým typom pôžičiek. Rozhodujúcim faktorom, z ktorého inštitúcie vychádzajú, je vek. Pôžičky pre dôchodcov možno získať v bankovom i nebankovom sektore. Dôchodcovia sa ale zaraďujú do rizikovej skupiny klientov a preto netvoria cieľovú skupinu bankových inštitúcií. Jednoduchšie je teda orientovať sa na nebankové subjekty.

Dôchodca môže získať pôžičku spravila do 75. roku života. Pôžičky pre dôchodcov majú charakter bezúčelovej pôžičky, nie je teda potrebné prikladať účel využitia peňazí. Na vybavenie pôžičky dôchodcovi postačia dva doklady totožnosti, slúžiace na identifikáciu klienta. Ku žiadosti je vhodné pripojiť i potvrdenie o veľkosti dôchodku. A

Veľkou výhodou pôžičky z nebankového subjektu je rýchlosť jej vybavenia, jednoduchosť od podania žiadosti až po podpis zmluvy a dostupnosť, vďaka hustej sieti pobočiek nebankových spoločností po celom Slovensku.

Odporúčame Vám dopredu sa informovať o výške úrokov, RPMN (Ročná Percentuálna Miera Nákladov – indikátor určujúci reálnu hodnotu úveru, čím menšia percentuálna hodnota, tým je úver pre klienta výhodnejší) a všetkých poplatkoch, spájajúcich sa s Vami zvolenou pôžičkou.

Pôžičky dôchodcom predstavujú pomerne vysoké riziko pre všetky nebankové spoločnosti. Vhodné je pripoistenie pôžičky proti invalidite, neschopnosti splácania a smrti. Parametre tohto druhu pôžičky sa odvíjajú od každého klienta individuálne.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre dôchodcov. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre dôchodcov sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky pre dôchodcov

  1. Dezider Zsollosy komentoval:

    Mam 75 rokov a nezomieram. No aj napriek tomu nie je ina spolocnost okrem provident, Pohotovost, ktore mi poskytnu pozicku??

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X