Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička pre každého

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky pre každého

Pôžičky pre každého je výraz, pod ktorým si klienti predstavia pôžičky, ušité presne na ich mieru. Pôžičku možno získať v bankovom alebo nebankovom sektore. Ak však nespĺňate kritéria banky (čistý bankový register, ručenie a pod.), musíte sa obrátiť na nebankový sektor. Pôžičky pre každého teda možno získať práve tu.

Výhody a nevýhody

 • bezúčelovosť
 • bez ručenia
 • peniaze do 48 hodín, spravidla už do pár hodín
 • možnosť podania online žiadosti
 • vysoká miera úroku a RPMN
 • poplatky za omeškanie, skryté poplatky
 • vyššie riziko ako v banke
 • povinnosť dokladovať príjem

Hoci sú pôžičky pre každého dominantou nebankového sektoru, na trhu sa stále vyskytujú neseriózne nebankové spoločnosti alebo súkromné subjekty. Pozorne si preto vyberte spoločnosť s tradíciou a preštudujte si zmluvu, ktorú sa chystáte podpísať.

Pôžička pre každého by  mala každému spotrebiteľovi signalizovať jedno jediné. Nebezpečenstvo. Riziko. Pôžička pre každého je známy marketingový trik z čarovného klobúka nebankových spoločností. Pozicka/pozicky pre kazdeho jednoducho nemôže existovať. Poďme sa pozrieť na to, ako to celé funguje, aby sme mohli pochopiť, prečo takéto pôžička nemôže existovať, a prečo ide iba o hlúpy marketingový ťah.

Banky a nebankové spoločnosti fungujú rovnako ako my. Peniaze požičiavajú, aby mohli prežiť. Rovnako ako my banky aj nebankové spoločnosti sa snažia peniaze požičať iba takým ľuďom, u ktorých sú si takmer isté, že peniaze sa im vrátia.

Ani my by sme nepožičali peniaze hocikomu. Pôžičku pre každého by sme hneď zmietli zo stola. Banky a nebankové spoločnosti sa snažia spoznať nespoľahlivých klientov a úvery im jednoducho odmietnuť.

Banky a nebankové spoločnosti za týmto účelom používajú niekoľko zaujímavých nástrojov. Hádam najznámejším z nich je bankový či nebankový register. Takýto register jednoducho zhromažďuje informácie o ľuďoch, ktorí v minulosti nejakú pôžičku nesplatili, respektíve sa omeškali s platbami. Keď banka alebo nebanková spoločnosť posudzuje žiadosť, do takéhoto registra nahliadne a zistí, či nemá do činenia s chronickým neplatičom.

Poskytovatelia pôžičiek jednoducho vedia rozpoznať príliš rizikových ľudí, a takýmto klientom nepožičajú žiadne peniaze.

Bankový register však neznamená, že človek, ktorý sa v ňom nachádza, nemôže dostať pôžičku. Môže. A pomerne jednoducho. Takýto nedôveryhodný človek však musí za pôžičku náležite ručiť. Ručenie spravidla prebieha pomocou nehnuteľnosti. Pri nehnuteľnosti si banka či nebanková spoločnosť môže byť istá, že peniaze uvidí späť. Minimálne ich veľkú časť.

Ani takéto pôžičky však nie sú veľmi výhodné. Napriek ručeniu nehnuteľnosťou je takýto úver pomerne drahý.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre každého. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre každého sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

3 reakcie na tému Pôžičky pre každého

 1. Tomáš komentoval:

  Ja mám pozitívnu skúsenosť s vybavením pôžičky, na TiborL@pobox.sk. Je to rýchle a bez papierovačiek, skutočne pre každého.

  • decc komentoval:

   Dobrý deň. Práve riešim s pánom Tiborom úver len človek sa vždy pozastaví pri tom keď si pýtajú poplatok lebo na tomto svete je už veľa podvodnikov tak človek je opatrný a nájsť niekoho kto sa neobohacuje na zlej situácii druhých je ťažké. Čítam že vy ste spokojný a aj ste platil ten poplatok? A ko to trvalo časovo? Keď sa smie s pýtať?
   Ďakujem

 2. luda komentoval:

  ako môžem ziskat tu pôžicku ked musim potom volat na audiotextove čislo ved nemam peniaze aby som tam mohla volat a prvolat mailand . a skadial ? ved preto chcem pôžicku lebo nemam peniaze a nie preto aby som ich minula na telefon . ked mi viete aj inač poradit tak mi prosim dajte vediet . už mam predschvalenu ale ked pretelefonujem s vami tak už budem mat aj po pôžičke dakujem

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X