Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky pre študentov bez ručiteľa

O pôžičke - informácie

Všetko o: Študentské pôžičky bez ručiteľa

Študentské pôžičky bez ručiteľa sú špecifickým typom študentských pôžičiek, ktoré na slovenskom trhu ponúka viacero bánk. Pôžičky pre študentov bez ručiteľa sú spravidla bezúčelové, možno ich teda využiť na financovanie štúdia, náklady spojené s bývaním, kúpou auta a pod.

Výhody pôžičky pre študentov bez ručiteľa

  • nižšia úroková sadzba ako pri bežných úveroch
  • splatnosť úveru až 10 rokov
  • dostupné pre študentov denného i externého štúdia
  • možnosť odloženia začiatku splácania na obdobie po ukončení štúdia

Najvýhodnejšou variantov pre študentov je možnosť získania pôžičky zo Študentského pôžičkového fondu, ktorý umožňuje získať úver v hodnote od 331,94  do 1327,76 EUR s výhodnou úrokovou sadzbou vo výške 3%. Podrobné informácie možno nájsť na webe ŠPF.

Ďalšou alternatívou je možnosť využitia bezúčelových úverov v banke

  • Prezrite si ponuku Slovenskej sporiteľne – Pôžička na čokoľvek pre vysokoškolávkov tu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre študentov bez ručiteľa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre študentov bez ručiteľa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X