Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička pre živnostníkov

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky pre živnostníkov

Pôžičky pre živnostníkov sú poskytované bankami aj nebankovými spoločnosťami. Banky príliš nerozlišujú medzi podnikateľskými úvermi a medzi pôžičkou pre živnostníkov. Pred krízou, teda pred rokom 2008 boli boli najmä banky pri podmienkach dosť benevolentné. V súčasnosti sú kritéria náročnejšie.

Pôžička pre živnostníka

Pôžička pre živnostníka môže byť použitá na financovanie dlhodobých investícii alebo financovanie prevádzkovej činnosti. Podľa tohto kritéria rozlišujeme dlhodobé pôžičky a krátkodobé pôžičky.

Pôžička pre živnostníka je klientovi dostupná v oboch sektoroch – bankovom aj v nebankovom. Je len na živnostníkovi, ktorý si vyberie. Vo všeobecnosti však platí, že úvery z banky sú výhodnejšie. Nižší úrok a poplatky sú odmenou za dlhšiu dobu vybavovania úveru. Ak však klient potrebuje získať peniaze čo najskôr, ideálnejšou alternatívou je niektorá nebanková spoločnosť. Tie však poskytujú úvery za pomerne vyššie úrokové sadzby.

Získať pôžičky pre živnostníkov v banke navyše nie je jednoduché. Každá banka si potrebuje preveriť schopnosť klienta splácať úver a od živnostníkov teda vyžaduje dokladovať:

  • daňové priznania za niekoľko uplynulých rokov
  • potvrdenie o bezdĺžnosti voči štátnym inštitúciám
  • podnikateľský plán a účel využitia prostriedkov z úveru (pri vyšších sumách)

Ak však živnostník nemá dostatočné príjmy, žiadosť o úver mu bude pravdepodobne zamietnutá.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre živnostníkov. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre živnostníkov sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X