Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania

Získať pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania je často komplikované. Banky, so svojimi pevnými kritériami, preverujú schopnosť splácania úveru každého klienta.

Pri živnostníkoch je smerodajným dokladom daňové priznanie. Množstvo živnostníkov však nepriznáva všetky svoje príjmy oficiálne, čím šetria na daniach. Tak môže nastať situácia, že pri žiadaní o úver v banke jednoducho nemajú dostatočný príjem, pretože financie neputujú na ich účet, ale priamo „na ruku“.

Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania však možno získať i bez dostatočného príjmu. Je však potrebné ručenie nehnuteľnosťou. Ak živnostník nie je schopný zaručiť sa touto cestou, banka mu úver neposkytne vôbec.

Živnostník sa teda musí obrátiť na služby nebankového sektora. Na trhu pôsobí veľké množstvo nebankových spoločností a súkromných subjektov, ktoré sú za pomerne vyššie úroky, RPMN a rôzne poplatky ochotné požičať i vyššie sumy peňazí. Všetko veľmi rýchlo, jednoducho a bez zbytočných formalít. Nebankové spoločnosti navyše nevyžadujú daňové priznanie, dokladovanie príjmu, účelu využitia úveru a nenahliadajú do bankového registra klienta.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky pre živnostníkov bez daňového priznania

  1. klamstvo komentoval:

    cele je to podvod..uz tyzden sa marne snazim vybavit si pozicku a vsade narazate na nieco preco vam ju nedaju…nebankove spolocnosti napisu do reklamy ze nevyzaduje skoro ziadne dokladovanie a nakoniec chcu pomali od vas aj aj krvne testy a otlacky prstov..cele je to podvod a komu sa to nahodou podari ten ma len stastie.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X