Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky s ručitelom

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky s ručením

Pôžičky s ručením sú určené klientom, ktorí môžu a sú ochotní ručiť nehnuteľnosťou, prípadne môžu využiť spoludlžníka, ktorý sa pod ich úver podpíše a bude ručiť ako ďalšia osoba.

Možno ich získať v bankovom aj nebankovom sektore. Keďže záruka vrátenia peňazí je vďaka istej forme ručenia vysoká, pôžičky s ručením umožňujú klientovi získať i vyššiu sumu peňazí.

Vo všeobecnosti však platí, že úvery z bankového sektora sú výhodnejšie, najmä vďaka nižšiemu úroku v porovnaní s úvermi z nebankového sektoru. Banky však majú pevné kritériá, ktoré nedokáže splniť každý potencionálny klient.

  • Pri pôžičkách s ručením ručí klient nehnuteľnosťou (napríklad bytom, domom, pozemkom a pod.), prípadne iným cenným objektom v hodnote úveru.
  • Pôžičky s ručiteľom vyžadujú ručenie ďalšou osobou (spravidla fyzickou, no isté typy pôžičiek môžu byť ručené i právnickou osobou), ktorá sa zmluvne zaviaže splatiť Vašu pôžičku, ak ju z nejakého dôvodu nebudete schopný splácať sám.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky s ručitelom. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou

    Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou sú možnosťou pre klientov, ktorí chcú získať vyšší obnos peňazí, no nedisponujú dostatočným príjmom...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky s ručitelom sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X