Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička s ručením nehnuteľnosťou

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou

Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou sú možnosťou pre klientov, ktorí chcú získať vyšší obnos peňazí, no nedisponujú dostatočným príjmom ani ručiteľom. Získať ich možno v bankovom i nebankovom sektore. Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou možno získať i na zmenku.

Maximálna výška úveru je stanovená podľa hodnoty nehnuteľnosti, spravidla sa rovná o 50 – 70% hodnoty nehnuteľnosti.

  • Pôžička s ručením nehnuteľnosťou z bankového sektora je síce zložitejšia, čo sa týka vybavovania, no odmenou za úsilie sú pre klienta nižšie úroky. Banky však neumožňujú čerpať úver klientom so záznamom v bankovom registri, na ktorý však nebankové spoločnosti neprihliadajú.
  • Pôžička s ručením nehnuteľnosťou z nebankového sektora je vybavená jednoduchšou a rýchlejšou cestou (prostredníctvom online žiadosti, telefonátu..), nevýhodou však bývajú vyššie úroky a RPMN.
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou predstavujú záväzok, ktorý Vám môže značne znepríjemniť život. Ak totiž nebudete schopný splácať úver, nehnuteľnosť sa stane predmetom exekúcie.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička s ručením nehnuteľnosťou. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička s ručením nehnuteľnosťou sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.