Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička s ručením nehnuteľnosťou

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou

Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou sú možnosťou pre klientov, ktorí chcú získať vyšší obnos peňazí, no nedisponujú dostatočným príjmom ani ručiteľom. Získať ich možno v bankovom i nebankovom sektore. Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou možno získať i na zmenku.

Maximálna výška úveru je stanovená podľa hodnoty nehnuteľnosti, spravidla sa rovná o 50 – 70% hodnoty nehnuteľnosti.

  • Pôžička s ručením nehnuteľnosťou z bankového sektora je síce zložitejšia, čo sa týka vybavovania, no odmenou za úsilie sú pre klienta nižšie úroky. Banky však neumožňujú čerpať úver klientom so záznamom v bankovom registri, na ktorý však nebankové spoločnosti neprihliadajú.
  • Pôžička s ručením nehnuteľnosťou z nebankového sektora je vybavená jednoduchšou a rýchlejšou cestou (prostredníctvom online žiadosti, telefonátu..), nevýhodou však bývajú vyššie úroky a RPMN.
Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou predstavujú záväzok, ktorý Vám môže značne znepríjemniť život. Ak totiž nebudete schopný splácať úver, nehnuteľnosť sa stane predmetom exekúcie.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička s ručením nehnuteľnosťou. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička s ručením nehnuteľnosťou sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X