Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky pre mladých

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička pre mladých

Pôžička pre mladých je typ úveru, určený pre mladých ľudí, ktorá môže mať rôzne formy využitia.

Keďže mladí ľudia predstavujú ohromný potenciál a ich produktívny vek sa práve začína, banky i nebankovky veľmi radi poskytujú úvery, či už s konkrétnym účelom využitia financií alebo i bez neho. Pôžičky pre mladých preto možno získať za výhodných podmienok.

Jeden z variantov pôžičky pre mladých sú študentské pôžičky, určené na financovanie nákladov, spojených so štúdiom na vysokej škole, nákupom pomôcok, zaplatením bývania a pod. Veľmi výhodné podmienky ponúka Študentský pôžičkový fond, prostredníctvom ktorého majú študenti možnosť získania úveru v maximálnej výške 1.327,76 EUR. Mladí ľudia – študenti môžu požiadať i o bezúčelové úvery z banky, využiteľné na akýkoľvek účel. Kúpa auta, vlastného bytu či výlet za hranice je tak dostupný i tým, ktorí popri štúdiu nepracujú.

Pôžička pre mladých, určená na bývanie, je najvýhodnejšia s prispením štátu. Štátny fond rozvoja bývania ponúka úver s úrokom 1% ročne, čo je pravdepodobne najvýhodnejšia úroková sadzba na trhu. Získať ho môžu ľudia vo veku od 18 do 35 rokov len raz, účel využitia je výstavba alebo rekonštrukcia bývania. Informácie o možnosti získania tohto príspevku získate tu.

Úvery na bývanie však možno nájsť v ponuke snáď každej banky. Viac informácií o pôžičkách na bývanie si prečítajte v našom príspevku tu.

Mladí ľudia, ktorí potrebujú peniaze veľmi rýchlo a nemajú čas na vybavovanie formalít v bankách a štátnych inštitúciach, môžu využiť služby nebankového sektora. Nebankové pôžičky sa vyznačujú jednoduchosťou vybavenia a expresnosťou získania peňazí. Treba však počítať s vyššími úrokmi a RPMN. Niektoré nebankovky si navyše účtujú i rozličné poplatky. Nebankový sektor je plný nesolídnych poskytovateľov úverov a preto je opatrnosť i v prípade pôžičky pre mladých prvoradá.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre mladých. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre mladých sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.