Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky pre mladých

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička pre mladých

Pôžička pre mladých je typ úveru, určený pre mladých ľudí, ktorá môže mať rôzne formy využitia.

Keďže mladí ľudia predstavujú ohromný potenciál a ich produktívny vek sa práve začína, banky i nebankovky veľmi radi poskytujú úvery, či už s konkrétnym účelom využitia financií alebo i bez neho. Pôžičky pre mladých preto možno získať za naozaj výhodných podmienok.

Jeden z variantov pôžičky pre mladých sú študentské pôžičky, určené na financovanie nákladov, spojených so štúdiom na vysokej škole, nákupom pomôcok, zaplatením bývania a pod. Veľmi výhodné podmienky ponúka Študentský pôžičkový fond, prostredníctvom ktorého majú študenti možnosť získať od 500 € do maximálne 2 500 € a študenti III. stupňa vysokoškolského štúdia, môžu získať pôžičku až do výšky 5 000 €. Úroková sadzba študentských pôžičiek je v akademickom roku 2018/2019 je stanovená na 3% p.a.

Pôžička pre mladých, určená na bývanie, je najvýhodnejšia s prispením štátu. Kedysi platilo, že štátny príspevok na bývanie bol poskytovaný formou zníženia úrokovej sadzby o 3%. Systém štátnej podpory pre mladých sa od roku 2018 zmenil a uplatňuje sa už formou daňového bonusu – 50 % zo zaplatených úrokov. Ročne si tak viete odrátať maximálne 400 € počas piatich rokov, čo predstavuje úsporu vo výške 2 000 €. Získať pôžičku pre mladých určenú na bývanie môžu ľudia vo veku od 18 do 35 rokov. Bližšie informácie o možnosti získania tohto príspevku získate tu.

Úvery na bývanie pre mladých je možné nájsť v ponuke každej banky. Viac informácií o pôžičkách na bývanie si prečítajte v našom príspevku tu.

 

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre mladých. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre mladých sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X