Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička pre nezamestnaných

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky pre nezamestnaných

Nezamestnaní ľudia sú bežne považovaní za rizikových klientov. Získanie pôžičky pre nezamestnaných je teda pomerne zložité, no nie nemožné.

Bankový sektor si dáva záležať na overovaní schopností klienta splácať úver. V praxi to znamená potrebu dokladovať príjem, účel, ručenie majetkom alebo treťou osobou, čistý bankový register. Nezamestnaní ľudia však nemajú príjem alebo je ich príjem značne obmedzený. Uspieť v banke a získať úver je teda pre nich ešte zložitejšie.

Takíto klienti sa teda musia obrátiť na nebankové spoločnosti.  Pôžička pre nezamestnaných je k dispozícií práve tu. Množstvo nebankoviek nevyžaduje žiadne dokladovanie príjmu a tak možno získať peniaze na akýkoľvek účel aj do pár hodín. Peniaze možno použiť ako finančnú injekciu, na splatenie dlhov či záchranu pred exekúciou. Tak môže pomôcť predísť ďalším nepríjemnostiam.

Pôžička pre nezamestnaných v skratke

 • je bezúčelová
 • nevyžaduje pravidelný príjem, ani ručenie (niektoré spoločnosti však môžu ručenie vyžadovať – formou hnuteľného alebo nehnuteľného majetku)
 • možno ju vybaviť prostredníctvom telefónu i online
 • bez zložitého papierovania
 • peniaze k dispozícií veľmi rýchlo

Ak hľadáte pôžičky pre nezamestnaných sk, pamätajte na ostražitosť. Na trhu sa síce vyskytuje množstvo solídnych poskytovateľov, no nájdete veľmi veľa takých, ktorí Vás skôr o peniaze oberú, ako Vám ich poskytnú. Vyberajte si preto spoločnosť s tradičným menom na trhu, alebo súkromného veriteľa s dobrými referenciami.

Nezabudnite ani na dôkladné preštudovanie zmluvy a jej podmienok. Ak Vám to rozpočet umožní, požiadajte vrámci pôžičky pre nezamestnaných sk o pripoistenie v prípade neschopnosti splácania. Pamätajte na to, že i pôžičky z nebankových subjektov sa môžu ľahko stať predmetom exekúcie a vtedy Vám poistenie môže zachrániť majetok.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre nezamestnaných. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

 • bez ručenia

  Veľmi špecifickým typom pôžičiek, o ktoré môžu žiadať i nezamestnaní ľudia, sú pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia. Takéto úvery...

 • do 24 hodín

  Pôžičky pre nezamestnaných do 24 hodín sa dajú získať hlavne v nebankovom sektore. Bankový sektor má dané isté pravidlá o požadovanej výške...

 • Prešov

  Pôžičky pre nezamestnaných v Prešove možno najrýchlejšie a takmer isto získať v nebankových spoločnostiach. Ďalšou možnosťou je pôžička od...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre nezamestnaných sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

3 reakcie na tému Pôžičky pre nezamestnaných

 1. kinga kosova komentoval:

  chcela bi som pozicat 100euro vopred dakunem

 2. sarlota dorkova komentoval:

  dobry den mala bysom zaujem o pozicku dakujem dalabisom telfone cislo0903817491dakujem

 3. sarlota dorkova komentoval:

  mala by som zaujem o pozicku dakujem

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.