Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička pre nezamestnaných bez ručenia

O pôžičke - informácie

Všetko o: bez ručenia

Veľmi špecifickým typom pôžičiek, o ktoré môžu žiadať i nezamestnaní ľudia, sú pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia. Takéto úvery možno získať výhradne v nebankovom sektore.

Treba si uvedomiť, že vďaka faktu, že nezamestnaní ľudia nemôžu dokladovať svoj príjem, berie na seba nebanková spoločnosť alebo súkromný veriteľ pomerne vysoké riziko. Ak navyše nezamestnaní klienti nemôžu alebo nechcú ručiť či už hnuteľným alebo nehnuteľným majetkom (autom, domom, pozemkom a pod.), riziko je ešte vyššie.

V závislosti od týchto podmienok teda nebankové inštitúcie poskytnú pôžičku, jej maximálna výška však nebude vysoká. Pôžička pre nezamestnaných bez ručenia bude mať vysoký úrok, RPMN a často i ďalšie poplatky (za zriadenie úveru, jeho vedenie, za predčasné splatenie, omeškanie splátky atď.). Výhodou pôžičiek z nebankového sektora je rýchlosť ich vybavenia – peniaze môže mať klient k dispozícií do niekoľkých hodín resp. dní a tak môže klient vyriešiť i nepredvídateľné finančné situácie pomerne rýchlo.

Pravidlom, platným i pre pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia, ostáva dôkladné preštudovanie všetkých článkov zmluvy. Ak klient niektorej podmienke nerozumie, mal by si ju nechať vysvetliť. Zamedzí tak nežiadaným prekvapeniam, ktoré ho môžu neskôr zaskočiť.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre nezamestnaných bez ručenia. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre nezamestnaných bez ručenia sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.