Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžičky pre nezamestnaných do 24 hodín

O pôžičke - informácie

Všetko o: do 24 hodín

Pôžičky pre nezamestnaných do 24 hodín sa dajú získať hlavne v nebankovom sektore. Bankový sektor má dané isté pravidlá o požadovanej výške príjmov, ručení a pod. Splniť ich nedokáže každý.

Navyše klienti so záznamom v úverovom registri, ktorí mali v minulosti problémy so splácaním svojho dlhu, a riziková klientela (dôchodcovia, študenti, nezamestnaní …) získavajú úvery v bankách ešte s väčšími problémami.

Získať úver z banky však môžu i nezamestnaní klienti vo forme SMS pôžičky, ktorú ponúka Poštová banka. Úver v maximálnej hodnote 190€ je možné vybaviť zaslaním niekoľkých SMS správ. Všetky potrebné informácie o tejto možnosti si prečítate tu.

Najjednoduchšou, najrýchlejšou a najdostupnejšou alternatívou pôžičky pre nezamestnaných do 24 hodín je rýchla pôžička z nebankového sektoru. Na trhu sa vyskytuje niekoľko desiatok nebankových subjektov a súkromných veriteľov, ktorí sú ochotní a schopní poskytnúť peniaze do niekoľkých hodín. Ich zisk v podobe vysokého úroku, RPMN a poplatkov vyvažuje riziko, ktoré na seba poskytnutím úveru nezamestnaným klientom, poberajú.

Na ich vybavenie Vám vo všeobecnosti postačia 2 doklady totožnosti – občiansky preukaz, pas, vodičský preukaz atď, doklad o príjme, v prípade ručenia nehnuteľnosťou kúpna zmluva, výpis z katastrálneho registra. Ručiť možno i hnuteľným majetkom (auto, motocykel a pod.). Podmienky schvaľovania úverov sa líšia od jednej spoločnosti k druhej, preto sa klientom vždy oplatí porovnávať si viacero subjektov. Dôležité je preštudovanie zmluvných podmienok, sankcií a poplatkov. Indikátorom pre klienta môže byť aj výška úroku a celková suma, ktorú za pôžičku preplatí.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky pre nezamestnaných do 24 hodín. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky pre nezamestnaných do 24 hodín sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému do 24 hodín

  1. sarléta dorkova komentoval:

    dobri den malby som zaujem o pozicku dakujem

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.