Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička pre všetkých

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky pre všetkých

Pôžičky pre všetkých v pravom zmysle slova sú poskytované nebankovými spoločnosťami. Využívajú ich ľudia, ktorí sa ocitli vo finančnej tiesni, a ktorí nespĺňajú podmienky bankových inštitúcií na získanie úveru.

Pôžička pre všetkých je určená i rizikovejším klientom, teda klientom, ktorí nemajú pravidelný príjem, nemôžu ručiť nehnuteľnosťou, hnuteľným majetkom a pod.

Pôžičky pre všetkých sú však charakteristické vysokou úrokovou sadzbou. Klient by sa mal zaujímať i o výšku RPMN a poplatky. Výhodami takýchto pôžičiek je rýchlosť ich vybavenia. Pôžičky pre všetkých sú spravidla bezúčelové.

Pri výbere subjektu, od ktorého žiadate pôžičku, vždy dbajte na jeho serióznosť. Dobré meno produkuje dobré referencie. Neodporúčame Vám obracať sa na také subjekty, ktoré sú už na prvý pohľad podozrivé. Môže sa stať, že klient zaplatí vstupný poplatok a pôžičku nedostane. Tak isto pamätajte na dôkladné preštudovanie zmluvy, ktorú podpisujete. Nič Vás tak nezaskočí a dôkladné poznanie zmluvných podmienok Vás môže ušetriť prekvapení.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre všetkých. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre všetkých sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X