Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička pre začínajúcich podnikateľov

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička pre začínajúcich podnikateľov

Pôžička pre začínajúcich podnikateľov môže vyriešiť prvotné problémy s nedostatkom financií začínajúcich podnikateľov. Sú určené na nákup strojov, priestorov či tovaru. Pôžička pre začínajúcich podnikateľov sa dá vybaviť tak v bankovom ako i v nebankovom sektore.

Tento druh pôžičiek môže byť napríklad vo forme bezúčelových úverov, ktoré sú poskytované fyzickým i právnickým osobám. Maximálna výška úveru sa pohybuje v hodnote až niekoľko tisíc EUR. Bezúčelové úvery však nie sú tak často využívanou formou, pretože sa stáva, že podnikatelia získavajú úvery v bankách za výhodnejších podmienok než bežný občania. Dôvod je jednoduchý – ide o peniaze určené na podnikanie, ktoré pravdepodobne prinesie klientovi banky zisk.

Pôžička pre začínajúcich podnikateľov má často formu bianco zmenky, ktorú podnikateľ splatí, keď rozbehne obchody. Podnikatelia môžu využívať i povolené prečerpania účtu, ktoré im pomôžu najmä pri nečakaných výdavkoch.

Začínajúci podnikatelia však môžu mať problém v bankovom sektore. Banky sú finančné inštitúcie, ktoré si potrpia na precízne dokladovanie. Keďže sa potrebujú uistiť, že svoje peniaze získajú neskôr späť, od podnikateľov sa očakáva (okrem iného) niekoľkoročné pôsobenie na trhu. Túto podmienku však logicky začínajúci podnikatelia nemôžu splniť. Často je teda potrebné uvádzať presný účel využitia peňazí s podmienkou, že financie budú použité výhradne pre financovanie podnikania klienta.

Pôžička pre začínajúcich podnikateľov v nebankovom sektore môže byť jednoduchšia, no drahšia cesta. Tak isto úver, ktorý podnikateľ získa pomocou nebankových spoločností či súkromných veriteľov, nemusí byť taký vysoký, aký by mu poskytla banka. Výhodou je však menej potrebných dokladov a rýchlosť vybavenia. Požiadať o nebankovú pôžičku je výhodné vtedy, keď peniaze potrebujete čo najskôr a nevadí Vám, že za ňu zaplatíte oveľa vyšší úrok a niekedy i poplatky.

Možností pre podnikateľov je teda hneď niekoľko. Stále však platí, že je lepšie zistiť si podmienky viacerých inštitúcií a až potom požiadať o úver. Pri nebankových spoločnostiach si treba dávať pozor na ich solídnosť, aby sa pôžička pre začínajúcich podnikateľov nezmenila na exekúciu ich terajšieho majetku či zariadenia.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička pre začínajúcich podnikateľov. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička pre začínajúcich podnikateľov sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

3 reakcie na tému Pôžička pre začínajúcich podnikateľov

 1. A, T, komentoval:

  d ,den prosim vas pekne prosim -velmi pekne sukronych investorov ak je aspon jeden na slovensku ktori važne poskituje požicku na zmenu alebo podobnov formov ,,nech mi pomože chcem podnikat no mojom pripade nemam šancu v banke , preto sa obraciam na slusneho podnikatela ,investora alebo sprostredkovatela nech mi pomozu ved ja som cele dlhe roky obcianskom zdruzeny pomahala stovky ludom a momentalne sa nachcadzam situacii kde potrebujem pomoc ja sama tak kazdi pita vopred poplatok je to sposob co sa nema robyt tak to fungovat pozicky nemaju kopec ludi uz boli okradnuti o svoje peniaze co verili tim co sa vydavaju za slusnych investoroch a klamu slusnych ludi,,, prosim ak niekto vazne by sa nasiel ze poskituje uver , tak mi odpiste nevihibam sa vyšiemu uroku akceptujem je to logicke aj poplatok zaplatim ale nie vopred ,, dufam ze sa niekto najde a mi pomoze aby som si splnila vdaka vam moj sen podnikat vopred dakujem alzbett

  • A, T, komentoval:

   moj — m-mail ,,,, oz.poro@centrum.sk ,,,prosim ozvite sa len ak mi chcete pomoct dakujem

 2. ivana komentoval:

  obry den mala by som zaujem o pozicku.dakujem ivana

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.