Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme

O pôžičke - informácie

Všetko o: Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu

Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu v súčasnosti nie sú možné. Kedysi boli poskytované výlučne nebankovým sektorom pre ľudí bez príjmu, ktorí sa ocitli v nepredvídanej životnej situácií. Nebankové subjekty nezaujímal dokonca ani bankový register a pôžičky reálne udeľovali väčšine žiadateľom.

V súčasnosti majú všetci poskytovatelia pôžičiek (bankové i nebankové inštitúcie) povinnosť overovať informáciu o príjme spotrebiteľa.  V praxi znamená, že  spotrebiteľský úver v súčasnosti už nemôže byť zákonne poskytnutý bez dokladovania príjmu s výnimkou prípadu, ak je príjem spotrebiteľa overiteľný v sociálnej poisťovni, alebo si ho poskytovateľ spotrebiteľského úveru, ktorý súčasne vedie aj platobný účet spotrebiteľa vie overiť v interných zdrojoch.

Pravidlom pri výbere spoločnosti, od ktorej chcete získať rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu, je ostražitosť. Zmluvu, ktorú chcete podpísať, je nutné preštudovať. Ak sa Vám nebankový subjekt zdá byť podozrivý, prípadne požaduje množstvo poplatkov, poobhliadnite sa po inej alternatíve.

Pôžičková inzercia na tému Rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchla pôžička bez potvrdenia o príjme sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X