Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Rýchle pôžičky bez ručiteľa

O pôžičke - informácie

Všetko o: Rýchle pôžičky bez ručenia

Rýchle pôžičky bez ručenia sú veľmi špecifickým typom pôžičiek, ktoré môžu byť zaujímavé pre tých, ktorí majú stále zamestnanie.

Keďže nemáte čím, za pôžičku ručiť, musíte si byť hneď od začiatku vedomý toho, že banka (aj nebankovka) vám požičia menšiu sumu peňazí a za vyšší úrok. Úroková sadzba býva spravidla nižšia v banke.

Rýchla pôžičky bez ručiteľa je typická vysokým úrokom, RPMN, častokrát i poplatkami za správu úveru, jeho splatenie, sankčné poplatky…

Rýchle pôžičky bez ručiteľa sú výhodné, ak si chcete požičať malú sumu, ktorú dokážete rýchlo splatiť. Pri vyššej sume sa môže stať, že takáto pôžička bude predražená. Ak chcete získať vyššie obnosy peňazí, odporúčame Vám obrátiť sa na bankový sektor.

Pôžičková inzercia na tému Rýchle pôžičky bez ručiteľa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchle pôžičky bez ručiteľa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X