Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Rýchla pôžička pre nezamestnaných

O pôžičke - informácie

Všetko o: Rýchle pôžičky pre nezamestnaných

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných možno získať výlučne v nebankovom sektore. Nezamestnaní klienti nedokážu dokladovať pravidelný mesačný príjem, čo im prakticky znemožňuje získať úver z banky. Pri riešení náhlych a neočakávaných kritických situácií sa teda musia spoľahnúť na služby niektorej nebankovej spoločnosti.

Rýchla pôžička pre nezamestnaných je výhodná najmä vďaka jednoduchosti a rýchlosti jej vybavenia. Klienti veľmi často využívajú i pôžičky cez internet – teda pôžičky, pri ktorých majú možnosť podania žiadosti prostredníctvom online formuláru.

Výhody

  • peniaze na účet či v hotovosti už do 24 hodín (maximálne však do 48 hodín)
  • možnosť podania online žiadosti
  • bezúčelovosť úverov
  • pri nižších sumách bez ručenia, pri vyšších sumách ručenie hnuteľným alebo nehnuteľným majetkom (auto, dom, pozemok, …)

Nevýhody

  • vyšší úrok, RPMN
  • poplatky za vybavenie, skryté poplatky
  • mnoho nesolventných poskytovateľov
  • dokladovanie príjmu

Poskytovatelia pôžičiek pre nezamestnaných sú vždy povinní aj bez súhlasu spotrebiteľa posúdiť schopnosť spotrebiteľa splácať pôžičku, elektronicky overiť informácie súvisiace s príjmom spotrebiteľa v Sociálnej poisťovni, a to prostredníctvom prevádzkovateľa registra definovaného zákonom č. 129/2010 Z.z. o spotrebiteľských úveroch.

Viac o možnostiach pôžičky pre nezamestnaných si prečítajte tu.

Pôžičková inzercia na tému Rýchla pôžička pre nezamestnaných. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Rýchla pôžička pre nezamestnaných sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X