Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky s nízkym úrokom

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky s nízkym úrokom

Pod heslom pôžička s nízkym úrokom by sa klient mal orientovať na produkty, ktoré sa vyskytujú v ponuke slovenských bánk. Práve bankový sektor ponúka výhodné úrokové sadzby, ktoré zaručia klientom, že suma, ktorú preplatia, nebude taká vysoká ako v prípade nebankových spoločností a ich úverov.

Veľmi výhodné pôžičky s nízkym úrokom možno nájsť v sfére pôžičiek na bývanie či rekonštrukciu. Tak isto hypotekárne úvery sa v súčasnej dobe poskytujú s pomerne nízkym úrokom a preto je vidina lepšieho bývania dostupná aj takým, ktorí nemajú vysoké príjmy. Navyše ak ide o mladého človeka či mladú rodinu, takáto pôžička môže obsahovať i štátne príspevky, vo forme daňového bonusu, ktorú si môžete uplatniť počas 5 rokov maximálne do výšky 400 € ročne v daňovom priznaní.

Množstvo klientov však nemá možnosť získať úvery z banky a preto sa obracajú na nebankovky, ktoré lákajú stovky klientov na pôžičky s veľmi výhodným úrokom. Treba si však všimnúť, či je údaj o úroku uvádzaný za mesiac alebo za rok. Práve tu sa skrýva tajomstvo vysokého úroku, ktorý klient reálne zaplatí. Vo všeobecnosti teda môžeme povedať, že pôžička s nízkym úrokom sa v nebankovom sektore prakticky nenachádza.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky s nízkym úrokom. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky s nízkym úrokom sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X