Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžičky v Šali

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky Šaľa

Pôžičky v Šali sa dajú získať od dvoch skupín poskytovateľov. Od bankového sektora a nebankového sektora.

V bankovom sektore získajú klienti úver samozrejme s výhodnejším úrokom. Získať pôžičku v banke však nie je súdené všetkým. Banky sú totiž veľmi precízne vo výbere svojich klientov, vyžadujú dokladovanie príjmu, účelu (s výnimkou bezúčelových úverov), kontrolujú úverový register a množstvo času, ktorý klient musí investovať do vynaloženia úsilia počas vybavovania pôžičky, nie je taktiež zanedbateľné. Častokrát sa dokonca stane, že napriek doloženiu všetkých potrebných dokladov, banka úver neschváli a klient je tam, kde bol na začiatku. Bez peňazí a v neistote.

Nebankový sektor je teda výhodný v smere jeho dostupnosti. Nezamestnaní, dôchodcovia, študenti či dlhodobo práceneschopní klienti majú šancu získať peniaze tak isto, ako zamestnaní klienti. Peniaze sú im rýchlo k dispozícií a byrokracia je obmedzená na minimum. Úroky sú samozrejme niekoľkonásobne vyššie. Ak sa však klient dostane do situácie, kde nemá inú možnosť, je ochotný zaplatiť i vyššiu sumu. Veľkou výhodou nebankoviek je i to, že nehľadia do úverového registra a teda pôžičku udelia takmer všetkým klientom, ktorú o ňu požiadajú.

Pôžičky Šaľa teda môžete získať v bankách (ČSOB, UniCredit Bank, Slovenská Sporiteľňa, VÚB, Poštová Banka, Tatra Banka,…) alebo v nebankových spoločnostiach (Ferratum, Cetelem, Essox, Kešovka, Provident, Pohotovosť,…). Získať pôžičky v Šali možno aj od jednotlivých súkromných veriteľov – tu si však treba dávať pozor na to, aby ste nenarazili na podvodníka, ktorý Vás skôr o peniaze oberie, ako Vám ich požičia. Klienti by si v každom prípade mali vždy pozorne prečítať celú zmluvu o pôžičke a vyjasniť si nejasnosti ešte pred jej podpisom.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky v Šali. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky v Šali sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky Šaľa

  1. Ivana komentoval:

    Dobry den mala by som zaujem o pozicku ..od sukromnika…som na M.D.A MANZEL PRACUJE NA CIERNO

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.