Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

SMS pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: SMS pôžička

SMS pôžička je rýchla pôžička, vďaka ktorej môžete získať nižší obnos peňazí. SMS pôžičky nevyžadujú doklady o príjme, výpisy z bankového registra ani ručenie akoukoľvek formou. Získať môžete 25 až 250 €, splatiť ich však treba do 15 dní. Ideálne sú preto v prípadoch, kedy súrne potrebujete nejaké peniaze.

Žiadateľ, starší ako 18 rokov, musí poslať SMS v požadovanom tvare na číslo subjektu, od ktorého pôžičku žiada. Na slovenskom trhu možno získať SMS pôžičky z bankového sektoru (Poštová banka) alebo od nebankového subjektu (Ferratum). O schválení alebo neschválení pôžičky bude klient informovaný SMS správou, peniaze mu budu poskytnuté na bankový účet alebo poštovou poukážkou.

Technológie menia svet, technológie menia život. Za posledných 20 rokov sa svet zmenil na nepoznanie. Pred 20 rokmi mali mobilné telefóny iba prvý technologický nadšenci. Dnes sú mobily samozrejmosťou pre 3-ročné deti, 120 ročných dôchodcov – jednoducho pre všetkých. Mobilná komunikácia sa stala samozrejmosťou, bez ktorej by sa hádam zastavil svet. Dnes sa môžeme iba čudovať, ako sme mohli fungovať v dobe, kedy mobilné komunikátory boli čírou vedeckou fikciou.

Mobilné telefóny zmenili mnoho vecí. Okrem iného sa im podarilo nám uľahčiť spôsob, ako žiadame o pôžičky.

Sms pozicka/pozicky je takmer identická s online pôžičkou či pôžičkou cez internet. Všetky tieto pôžičky či úvery patria do domén nebankových spoločností. Banky žiadne online pôžičky neposkytujú a už v žiadnom prípade nejaké sms pôžičky.

Sms pôžičky sú alternatívou online pôžičiek. Celý proces je však takmer identický. Pozrime sa na to bližšie. Pokiaľ si chcete vybaviť pôžičku cez telefón, musíte najskôr spoznať taje online pôžičky. Každá online pôžička začína vypĺňaním online formulár. V tomto formulári sa vás nebanková spoločnosť spýta na všetko potrebné ako meno, adresu, číslo mobilu či číslo občianskeho preukazu. Formulár následne odošlete a po pár minútach vám príde odpoveď formou sms správy, ktorú dostanete na číslo, ktoré ste uviedli vo formulári. Takéto pôžičky majú však aj nevýhody. Nebanková spoločnosť vám požičia prvý krát maximálne 100 eur. Pokiaľ si požičiavate druhý či tretí krát, môžete si požičať niekoľkonásobne viac.

Sms pôžička funguje úplne rovnako. Rozdiel je akurát v tom, že nevypĺňate online formulár, ale píšete štruktúrovanú sms správu. Ako presne napísať sms správu so žiadosťou o pôžičku sa dozviete na každej webovej stránke nebankovej spoločnosti.

Pôžičková inzercia na tému SMS pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému SMS pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X