Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

SMS pôžička od Poštovej banky

O pôžičke - informácie

Všetko o: SMS pôžička Poštová banka

SMS pôžička Poštová banka je veľmi obľúbeným typom bezúčelovej pôžičky. Je rýchla a jednoduchá na vybavenie. SMS úver od Poštovej banky umožňuje klientovi požičať si sumu od 36 do 190 EUR. Žiadateľom môže byť osoba vo veku od 18 do 70 rokov, so slovenským občianstvom alebo trvalým pobytom na území SR.

Postup získania SMS pôžičky

SMS pôžička Poštová banka je naozaj jednoduchá na vybavenie – stačí odoslať sms na telefónne číslo 0910 511 511 v tvare:

[3miestny kód označujúci distribučný kanál – ako nepovinný údaj v SMS] [suma úveru v EUR] [krstné meno] [priezvisko] [ulica trvalého bydliska] [číslo] [obec] [poštové smerovacie číslo] [rodné číslo] [číslo občianskeho preukazu alebo dokladu o pobyte] [číslo účtu na čerpanie úveru/kód banky – ako nepovinný údaj v SMS]

Banka následne kontaktuje klienta, overí si informácie a následne zašle oznamujúcu SMS o udelení alebo zamietnutí žiadosti spolu s podrobnosťami. Klient následne musí potvrdiť svoju žiadosť zaslaním SMS v tvare „SUHLASIM“ na hore uvedené číslo. Doba splácania SMS pôžičky plynie od odoslania potvrdzujúcej SMS. Peniaze sú klientovi zaslané do 3 dní od potvrdenia žiadosti. Klient môže odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu a bez sankcií do 14 dní od uzavretia zmluvy.

Pôžičková inzercia na tému SMS pôžička od Poštovej banky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému SMS pôžička od Poštovej banky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

5 reakcií na tému SMS pôžička Poštová banka

 1. Zuzana komentoval:

  Môžem požiadať o sms pôžičku od poštovej banky,ked som slobodná mamička momentálne nezamestnaná.Potrebovala by som si surne dnes požičať 36 eur.Budem čakať na vašu odpoved na môj email.

 2. Pozicka komentoval:

  Mozem poziadat o pozicku 150EUR ked som na materskej dovolenke budem cakat odpoved

 3. Vladimir Breznicky komentoval:

  Prosim o regystraciu a zaslanie 100e na c.u4014192275/7500.o.k.D’.

 4. Vladimir Breznicky komentoval:

  Prosim o regystraciu .aposlanie 100e na c.u. 4014192275/7500

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.