Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky v Topoľčanoch

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky Topoľčany

Pôžičky v Topoľčanoch, rovnako ako na celom Slovenku, poskytujú pobočky viacerých bankových i nebankových spoločností. Klienti môžu samozrejme naraziť i na súkromných poskytovateľov pôžičiek za rôznych podmienok, no solídnosť takýchto ponúk je na zváženie. Odporúčame Vám preto dbať na výber nebankovej spoločnosti, s ktorou neskôr podpíšete zmluvu. V prípade pôžičky z banky sa nad solídnosťou inštitúcie v podstate zamýšľať veľmi netreba.

Pôžičky Topolčany z bankového sektora v sebe zahŕňajú výhody i nevýhody. Výhodou je najmä výška úroku. Suma, ktorú preplatíte za úver z banky, je porovnateľne menšia ako tá, ktorú zaplatíte za nebankový úver. Kvôli tomuto faktu sa v súčasnej dobe, poznačenej ekonomickou krízou, oplatí navštíviť viacero pobočiek a informovať sa o možnostiach a produktoch. Nevýhodou, vyplývajúcou z bankových pôžičiek, je množstvo byrokracie a kontrola bankového registra (ktorý obsahuje informácie o všetkých dlžníkoch a ich splácaní za posledných 10 rokov). Pôžičku z banky môže klient získať aj formou kreditnej karty, ktorá poskytuje zábezpeku na účte klienta, za ktorú nezaplatí navyše ani cent, ak ju stihne vrátiť v bezúročnom období (až do 55 dní).

Informácie o pôžičkách v Topoľčanoch získate v pobočkách bánk VÚB, ČSOB, Tatra Banka, Poštová Banka, a pod.

Pôžičky v Topoľčanoch z nebankového sektora získate vyplnením online žiadosti na webe spoločnosti, ktorú ste si vybrali, prípadne telefonicky či navštívením konkrétnej pobočky nebankovky. Klientov môže zaujímať ponuka spoločností Cetelem, Home credit, Profi credit a pod. Pôžičky Topoľčany z nebankovky sú však drahšie, no na druhú stranu dostupnejšie a rýchlejšie získateľné.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky v Topoľčanoch. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky v Topoľčanoch sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžičky Topoľčany

  1. martinak jaroslav komentoval:

    rad by som si od vas pozical 2000eur na podnikanie podnikam poradenstve a poistovnictve. dakujem

  2. Ferratum komentoval:

    Neviem nikde najst pobocku pre ferratum v kosiciach

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X