Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky v Trebišove

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky Trebišov

Jednou z možností získania finančných prostriedkov na náhle výdavky, na nákup zariadenia, bytu či auta, je zažiadať o pôžičky Trebišov. Tieto sú k dispozícií v bankovom aj nebankovom sektore a môžu ich získať i rizikoví klienti.

Pôžičky v Trebišove – bankový sektor

Plusy:

 • výhodnejšia úroková sadzba
 • záruka solídnosti bankových inštitúcií
 • výhodné produkty pre klientov banky

Mínusy:

 • množstvo dokladovania (príjem, účel) a vypĺňania formulárov
 • kontrola bankového registra
 • pevné kritériá udeľovania úverov

Pôžičky v Trebišove – nebankový sektor

Nebankový sektor ponúka rýchle pôžičky, ktoré má šancu získať takmer každý žiadateľ. Mnoho spoločností ponúka službu mobilných operátorov – zástupcov spoločnosti, ktorí navštívia klientov priamo doma a vybavia všetko potrebné. Za rýchlu pôžičku a nadštandardné služby si ale klient priplatí vo forme vysokých úrokov, poplatkov, prípadne sankcií z omeškania splátok a pod.

Využiť ponuku týchto a ďalších nebankových spoločností môžu klienti aj v Trebišove:

 • Tesco pôžička
 • Cetelem pôžička
 • Home credit pôžička
 • Silverside pôžička
 • atď

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky v Trebišove. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky v Trebišove sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky Trebišov

 1. Tal-Rasha komentoval:

  Najvýhodnejšie pôžičky a úvery v meste Humenné. Ponúkame vám dostupné pôžičky, s rýchlym vybavením. Pre Zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov, podnikateľov a opatrovateľky v zahraničí. Viac info na tel. čísle 0905225402

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X