Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička v Rakúsku

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička v Rakúsku

Získať pôžičky v Rakúsku možno môže byť náročnejšie, no nie nemožné. Oplatí sa využívať ponuky bánk, ktorých je na rakúskom trhu neúrekom. Banky ako Erste Group Bank, Raiffeisen Bank International, UniCredit Bank Austria a Volksbanken Verbund či Oberbank ponúkajú množstvo úverov, určených na rôzne účely.

Požiadať o súkromné úvery, úvery na bývanie, na nákup automobilu a pod. môžu klienti vo veku od 18 rokov. Pravidlom udelenia úveru v bankách býva dokladovanie príjmu a účelu. Banky sa potrebujú uistiť, že klient im peniaze vráti a preto si takýmto spôsobom overujú jeho bonitu. Kritériá sú pevné a pôžičkovému trhu nepomohla ani nedávna ekonomická kríza, ktorá znepríjemnila životy klientom i podnikateľom na celom svete.

Podmienky udeľovania pôžičiek a poplatky sa líšia od krajiny ku krajine a preto by sa klient mal o nich vopred informovať. Rovnako ako i na Slovensku, oplatí sa porovnávať produkty viacerých bánk a vybrať si najvýhodnejšiu.

Pôžička v Rakúsku, ktorou chce klient financovať svoje bývanie, je dostupná i cudzincom. Rakúske banky však vyžadujú, aby nehnuteľnosť, na ktorú klient žiada hypotéku, bola na ich území. Banky sú ochotné financovať nákup nehnuteľnosti až do 80%.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička v Rakúsku. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička v Rakúsku sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X