Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky v Anglicku

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky v UK

Pôžičkový trh v Anglicku je pomerne dobre živený. Ľudia si totiž veľmi zvykli na požičiavanie si peňazí na kúpu zariadenia bytu, zaplatenie dovolenky a pod. Pre získanie pôžičky v UK je potrebné sa oboznámiť s podmienkami udeľovania úverov v tejto krajine.

Britský bankový sektor momentálne podlieha veľkej reorganizácií, ktorej hlavným cieľom je ochrana spotrebiteľov a daňových poplatníkom pred nepriaznivými dopadmi prípadnej ďalšej krízy. Táto ochrana v praxi predstavuje vytvorenie určitej zálohy v prípade strát. Za každých 10 libier, ktoré banka klientovi požičia, musí odložiť 1 libru do zálohy. Toto opatrenie však bude mať negatívny vplyv na náklady bánk. Vplyv sa teda pravdepodobne odrazí na výške poplatkov a úrokov. Pôžička v UK bude teda pravdepodobne od októbra 2011 trochu drahšia.

Veľkým hitom v UK sú krátkodobé úvery, určené na preklenutie finančného nedostatku. Ak klientovi chýbajú peniaze do výplaty, môže si vybrať z desiatok spoločností, ktoré poskytujú tieto pôžičky v Anglicku.

Banky ponúkajú taktiež úvery na bývanie, ktoré pomôžu vyriešiť bytovú otázku i v UK. Finančná kríza však mala dopad i na tento segment trhu a preto sú poskytovatelia čoraz opatrnejší a hypotéky poskytujú skutočne len takým klientom, ktorí ich aj splatia.

Mladí ľudia, ktorí túžia po štúdiu v Anglicku, budú musieť pravdepodobne požiadať o pôžičku na štúdium. Náklady na zahraničné štúdium sú aj v Anglicku totiž veľmi vysoké. Ubytovanie, cestovanie a náklady na štúdium a jedlo predstavujú aktuálne približne 200 libier na deň. Študenti denného štúdia môžu požiadať o pôžičku pre financovanie štúdia a pôžičku pre splácanie životných nákladov. Pôžičku pre financovanie štúdia platí klient až po ukončení štúdia, po tom, čo sa zamestná. Druhý typ pôžičky však závisí i od platu rodičov študenta a miesta, kde študuje.

Viac informácií o možnostiach získania úveru či pôžičky v UK môžete získať i v Poradenskej kancelárií pre obyvateľstvo.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky v Anglicku. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky v Anglicku sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X